Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

captcha

Заказ обратного звонка

Ваша заявка принята. Ожидайте звонка.

Дерев'яні сходи - неповторний шарм будь-якого будинку

Дерев'яні сходи користуються великою популярністю, адже це приклад хорошого смаку і еталон вишуканості. Сходи, як предмет інтер'єру, не тільки дозволяють переміщатися між поверхами будинку, а й формують затишок в домі і привносять в інтер'єр неповторний шарм. Хто б відмовився мати в будинку шикарні витончені сходи, які немов піднімають вгору по життю?

В Україні небагато фахівців, що пропонують послуги з виготовлення сходів. Однією з небагатьох є столярна майстерня Бебко. Компанія багато років створює дивовижні дерев'яні сходи. Свідчення цього - дійсно величезне портфоліо. Подивившись ці чудові роботи, ви переконаєтеся, що в столярній майстерні Бебко не просто виготовляють дерев'яні сходи. Тут створюють шедеври мистецтва, які захоплюють погляди. Краса і витонченість дерев'яних сходів, виготовлених в столярній майстерні Бебко, викличе подив і захоплення гостей вашого будинку.

Для виготовлення сходів використовуються виключно першокласні матеріали. Величезним попитом користуються дерев'яні сходи з дуба. Вони елегантні, міцні і дуже естетичні. Безумовно таке задоволення, як дерев'яні сходи з дуба можуть собі дозволити люди зі стабільним фінансовим становищем. Але ніхто не пошкодує про таке вкладення грошей. Гідну конкуренцію сходам з дуба складають дерев'яні сходи з ясена. Вони мають більш широку кольорову палітру в порівнянні з дубовою деревиною. Дерев'яні сходи з ясена дарують будинку позитив і хорошу енергетику.

Найдоступнішим, а тому дуже популярним в наш час є масив сосни. Перевага дерев'яних сходів із сосни в їх невеликій вартості і можливості забарвлення в практично будь-який колір. Крім того, величезною перевагою цих сходів є мінімальне навантаження на підлогу і стіни приміщення.

Дерев'яні сходи - які оберете ви?

Столярна майстерня Бебко виготовляє різні види дерев'яних сходів. Це маршові, гвинтові, больцеві дерев'яні сходи. Маршові дерев'яні сходи дуже зручні і функціональні. Їх сучасний і стильний вигляд дозволяє створити неповторний стиль приміщення. Больцеві дерев'яні сходи - витончені, немов ширяють у повітрі. Але при зовнішній легкості можуть витримати від 200 кг на кожну сходину. Гвинтові сходи дозволяють заощадити простір в будинку і виглядають дуже естетично.

Дерев'яні сходи - це дуже вагомий внесок у красу вашого будинку. Але для того, щоб довго радувати вас, сходи повинні бути професійно спроектовані, якісно виготовлені і правильно встановлені.

Пропонуючи свої послуги, столярна майстерня Бебко запрошує у світ якісних столярних виробів, світ неперевершених естетичних якостей і помірних цін. Чи не про це мріє кожен покупець? Пора мріям ставати реальністю. Просто зв'яжіться з представниками компанії за телефонами та зробіть замовлення.

Столярні роботи