Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

captcha

Заказ обратного звонка

Ваша заявка принята. Ожидайте звонка.

Шафи-купе - це шафи з великими розсувними дверима. Такі шафи можуть знайти використання майже в будь-якій кімнаті Вашого будинку. Це може бути спальня або дитяча - щоб зберігати білизну і одяг. Така шафа буває незамінною в передпокої, в складі стінки або гірки віна прикрасить будь-яку вітальню.

Найбільш важливою перевагою такого роду шаф є економія місця. Коли Ви відкриваєте звичайну шафу, то двері, розорюючись, вимагають місця перед шафою. У невеликих квартирах це може бути незручно, відкрита двері шафи ускладнює переміщення людей. А якщо щось знаходиться перед шафою (наприклад, крісло або пуф), то його потрібно прибрати, щоб можна було відчинити дверцята.

Шафа-купе має привабливий зовнішній вигляд. По-перше, її двері робляться на всю її висоту, що буває важко з орними дверима. По-друге, розсувні двері можна зробити набагато ширшими, ніж орні. Орні двері не роблять ширше 50-60 см, а розсувні можна зробити навіть 120 см. Сучасні двері в шафах-купе збирають на основі комплектуючих різних фірм. Комплектуючі - це профіль обрамлення двері, ролики і напрямні, сумісні одне з одним. В обрамлення вставляється плита ДСП, дзеркало або скло, матове або прозоре або кольорове, а також фотодрук.

Коли плануєте шафу-купе, бажано знати наступне. Шафа може бути вбудованою або окремою. Вбудована - це коли підлога, стеля, бічні стінки відсутні повністю або частково, а їх функцію виконують стіни приміщення. Наприклад, у Вас є в будинку ніша відповідного розміру. Кріпимо в неї полиці, до підлоги і до стелі кріпимо напрямні, ставимо двері - і вбудованиа шафа-купе готова. Натомість окрема, не вбудована шафа має повноцінний корпус, так що її можна переміщувати.

Перевага вбудованої шафи - більш повне використання простору і архітектурних переваг приміщення. Недолік - так як така шафа є фактично частиною приміщення, її не можна пересунути, вона як би нерухомість. Вбудована шафа вимагає більш рівних стін, у багатьох квартирах таку шафу просто неможливо встановити, якщо не вирівняти стіни гіпсокартоном або штукатуркою. Окрему шафу можна поставити в будь-якому місці, якщо стіна нерівна - відступили трохи і проблема вирішена. Крім того, окремій шафі можна надати оригінальної форми, застосувати цікаве поєднання кольорів і т.п.

Багато що залежить від того, яка глибина буде у шафи. Щоб повісити одяг на плечіках, потрібно мінімум 50 см. Якщо тремпель буде висіти на трубі в шафі, паралельно боковині шафи, то це означає глибину 50 см. Ще 10 см потребують двері. Таким чином, мінімальна глибина шафи, в який можна повісити тремпель нормально, становить 60 см. Якщо такої відстані немає, доведеться вішати тремпелів"плазом", передом до себе. Це не так зручно.

Нутрощі шафи-купе проектуються з урахуванням певних стандартів, відомих нашим дизайнерам. Мається на увазі, скільки місця слід відпустити під тремпель з пальто або з костюмом, скільки надати відстані між полицями для взуття або для білизни. Дуже зручні в шафі-купе висувні шухляди, є безліч аксесуарів: спеціальні штуки для краваток, поясів, брюк та спідниць, усілякі сітки і кошики. Все це можна і потрібно використовувати. Можна зробити краї бічних стінок нерівними, надавши їм гарну форму. Добре виглядає козирок з підсвічуванням над шафою. Дзеркальні або скляні двері можна прикрасити піскоструминною обробкою (піскоструй) або фотодруком, зробити двері комбінованими, та хіба мало що! Буває важко повірити, яке диво можна створити, проектуючи здавалося б найпростішу річ - шафу з розсувними дверима.

Столярні роботи