Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

captcha

Заказ обратного звонка

Ваша заявка принята. Ожидайте звонка.

Ми пропонуємо Вашій увазі можливу схему творчого партнерства зі створення нового, унікального у своєму роді авторського твору.
КРОК 1.
Не виходячи з дому, Ви можете у нас на сайті ознайомитися з усім різноманіттям наших можливостей і переглянути фотографії готових робіт.

У Вас з'явилася ідея, яким буде новий виріб або Ви хотіли б почути професійну пораду, в будь-якому випадку Ви можете зателефонувати нам, повідомити габаритні розміри шафи, кухні, сходів або ж дверей (довжина, ширина, висота) після чого обговорити всі Ваші побажання до майбутнього виробу з менеджером. Протягом найближчого часу, виходячи з розмірів, ми накреслив можливий варіант вашого замовлення в обраному кольорі і надішлемо Вам на електронну адресу.
КРОК 2.
Далі Ви можете надіслати нам запит на виклик проектувальника по електронній пошті або ж зробити це по телефону +38(093) 514-29-63, +38(066) 218-94-93.
КРОК 3.
Проектувальник приїжджає до Вас додому в заздалегідь узгоджене. Провівши точний вимір, складається докладний ескіз майбутнього виробу з проставленням усіх розмірів, Ви вибираєте колір, погоджуєте форму і всі конструктивні особливості. Для точного виміру бажано (а іноді необхідно) звільнити місце, де буде знаходитися ваше виріб.
КРОК 4.
Проектувальник становить комп'ютерний дизайн-проект і проводиться остаточний розрахунок вартості. У вигляді готового пропозиції ми можемо вислати Вам на поштову адресу
КРОК 5.
Після укладення договору та внесення передоплати ми починаємо роботу по виготовленню меблів у відповідності до затвердженого Вами проектом.
КРОК 6.
У день доставки з Вами зв'язуються монтажники і узгоджують час, зручний для збірки.

Столярні роботи